Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marcin Mendelewski, ImperMar Design:

O mnie

Oferujemy usługi projektowania i aranżacji wnętrz, wizualizacji 3D.

Przygotujemy dla Ciebie projekt oraz wizualizację 3D, Twojego mieszkania, domu, firmy, dzięki temu dostosujesz pomieszczenie według własnych potrzeb.

Jesteśmy firmą pełną pasji – z zapałem podchodzimy do powierzonych projektów. Przy tworzeniu projektów wyróżnia nas wyobraźnia i kreatywność.

Naszym celem jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni. Stawiamy na niebanalne rozwiązania i odważne pomysły, tworząc wnętrza mieszkań, w których będziesz czuł się swobodnie i przytulnie. Chcemy by wnętrze mieszkania było odzwierciedleniem Twojego stylu życia.Urzeczywistnimy Twoje marzenia o doskonałym domu – pięknym oraz funkcjonalnym.

Każdą realizację rozpoczynamy od analizy Państwa potrzeb. Wspólna praca rozpoczyna się od przeprowadzenia rozmowy, która dotyczy zarówno elementów, które mają się znaleźć w Państwa wymarzonym wnętrzu jak i preferowanej stylistyki wykończenia wnętrza.


Zapraszamy do współpracy.

Marcin Mendelewski, ImperMar DesignWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług