Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Witold Czaja:

O mnie

Firma transportowa IMPET sp. z o.o. z Czermina w woj. podkarpackim to doskonale znana firma z branży TSL. Obsługujemy wielu dynamicznie rozwijających się partnerów i dostarczamy im rozwiązań transportowo spedycyjnych oraz inne związane z magazynowaniem towarów. My również podążając za rozwiązaniami i optymalizacją naszych i Państwa kosztów dostosowujemy flotę, pojazdy i rozwiązania do standardów. Często wyprzedzamy standardy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów.

Magazyn logistyczny, który posiadamy to idealne rozwiązanie, które często wykorzystuje nasza spedycja. To bufor do optymalizacji kosztów transportów. Oferujemy ładunki całopojazdowe i transport drobnicowy. Transport Czechy i Niemcy to nasze kierunki ale również na wschód transport na Ukrainę i Mołdawia.

Firma nasza posiada wielu partnerów w Rumunii gdzie realizujemy systematyczne zlecenia stąd także transport ciężarowy Rumunia to nasza oferta. W kierunkach powiązanych Bułgaria, Grecja i Macedonia oraz transport krajowy.

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań - wozimy góry towaru!

Obszar wykonywania usług