Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Wiesław Biernacki, InHydro:

O mnie

Firma InHydro zajmuje się montażem nowych jak również modernizacją istniejących instalacji centralnego ogrzewania. Ogrzewania tradycyjne i podłogówki. Każdą inwestycję wykonujemy kompleksowo w porozumieniu z klientem, w taki sposób aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom inwestora. Pomagamy w doborze potrzebnych urządzeń, projektujemy instalację, montujemy kotłownie. Nasze instalacje wykonujemy w technikach: alu-pex, PP, czy też miedź.
Ponad to wykonujemy instalacje wentylacji wraz z montażem rekuperatora. Instalację wykonujemy w technice rur okrągłych spiro oraz kanałów elastycznych pcv. Zajmujemy się również montażem klimatyzacji.
Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo.
Jesteśmy młodą firmą lecz posiadamy duże doświadczenie nabierając je przez niemal 8 lat pracy w zawodzie instalatora. Wykonując instalacje począwszy od przyłączeń domów i mieszkań do sieci wody użytkowej. Poprzez montaż instalacji CO, montaż kotłowni gazowych i pomp ciepła w domach jednorodzinnych. Wykonując również wiele instalacji wentylacji również w budynkach użyteczności. Aż po montaże klimatyzacji w różnych systemach i różnych obiektach.
Wykonują przez ok 8 lat, te wszystkie instalacje posiadamy potrzebne doświadczenie. Cały czas jednak staramy się dokształcać uczęszczając na różne szkolenia ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.
Podejmując zlecenie w pełni angażujemy się od początku aż do końca inwestycji.
Na rynku wyróżnia nas estetyka wykonania całej instalacji i dbałość o szczegóły, bo czy to kotłownia czy strych to instalacja musi dobrze wyglądać i perfekcyjnie działać. Nasz młody zespół gwarantuje świeże pomysły i ciekawe rozwiązania na każdą inwestycję.

Wiesław Biernacki, InHydroWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług