Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Arkadiusz Buda, Inova Plus Sp. z o.o.:

O mnie

Sprzedaż Montaż Serwis Klimatyzacji.
W swojej ofercie posiadamy duży wybór urządzeń renomowanych firm produkujących klimatyzacje: LG, Daikin, Panasonic, Mitsubishi, Aux, Samsung, Gree,

*Ważne:
Dla osób fizycznych zakup urządzenia na 8% stawce Vat. Obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją i dotyczy jedynie osób prywatnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Udzielamy kredytu na zakup i montaż klimatyzacji.

1 ZAKUP = 2 KORZYŚCI !!!
GRZANIE I CHŁODZENIE W JEDNEJ CENIE !!!
Klimatyzatory pełnią również funkcję grzewczą, co stanowi alternatywę w stosunku do ogrzewania tradycyjnego. Energia cieplna jest pobierana z zewnątrz i przekazywana do wnętrza (pompa ciepła). Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku z uwagi na dużą wydajność – zyski ciepła wynoszą przynajmniej 3:1, czyli na każdą jednostkę zużytej energii otrzymujemy 3 jednostki ciepła.

Klimatyzator pozwala na:
chłodzenie, - osuszanie
ogrzewanie - filtrowanie powietrza

Te cechy sprawiają, że klimatyzacja używana jest przez cały rok!!!
Masz pytania ?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości klimatyzacji?

Skontaktuj się z nami!
Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie urządzeń klimatyzacyjno-grzewczych, rzetelną wycenę oraz szybką realizację zamówień!

www.inovaplus.pl

Arkadiusz Buda, Inova Plus Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług