Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Inox od 1994 roku specjalizuje się w sprzedaży urządzeń i materiałów spawalniczych. Posiadamy pełen asortyment urządzeń spawalniczych oraz ekspercką wiedzę na ich temat. Pozwoliło nam to zdobyć zaufanie Klientów, do których należą liczne firmy oraz Klienci indywidualni.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem najlepszych producentów sprzętu, co potwierdzają przyznane statusy współpracy. Jakość usług i zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez INOX usług jest obdarzeniem naszej Firmy zaufaniem międzynarodowych firm spawalniczych.

INOX dysponuje także Serwisem Urządzeń Spawalniczych, który świadczy usługi napraw pogwarancyjnych urządzeń spawalniczych oraz regenerację osprzętu spawalniczego. A także służy radą i pomocą w doborze sprzętu oraz materiałów spawalniczych.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług