Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marcin Szewczyk, Inselektro:

O mnie

W branży elektrycznej działam od 2008 roku, kiedy to skończyłem technikum elektryczne. Od tamtego czasu nauczyłem się jak sprostać wymaganiom klientów, aby zadbać o ich wygodę i bezpieczeństwo. Posiadam wiedzę i doświadczenie niezbędne do tworzenia funkcjonalnych i bezpiecznych instalacji elektrycznych. Moje preferencje potwierdzają liczne certyfikaty, a także świadectwa kwalifikacyjne SEP , które uprawniają mnie do wykonywania wymienionych czynności, a Tobie dają gwarancje bezpieczeństwa.
Jeśli potrzebujesz kogoś kto: wykona instalacje elektryczną w Twoim domu, mieszkaniu, biurze, sklepie, przedsiębiorstwie; dokona konserwacji i bieżących napraw; usunie awarie; przeprowadzi pomiary elektryczne; zamontuje wszelkiego rodzaju osprzęt elektryczny, oświetleniowy i instalacyjny to koniecznie skontaktuj się ze mną!!!

Moje specjalizacje to:

-Instalacje elektryczne - kompleksowe wykonawstwo dla: domów, mieszkań, obiektów przemysłowych, biurowych, handlowych itp.

-Szafy zasilająco - sterownicze do różnego rodzaju urządzeń i maszyn.

-Podłączenia urządzeń elektrycznych takich jak: płyty indukcyjne, ceramiczne, kuchenki elektryczne, oprawy oświetleniowe, żyrandole, kinkiety oraz wszelkie
inne urządzenia zasilane energią elektryczną.

-Montaż osprzętu instalacyjnego (gniazda, łączniki, przyciski, itp.)

-Remonty i Modernizacje instalacji elektrycznych.

-Pomiary elektryczne.

-Usuwanie awarii i usterek w instalacjach i urządzeniach elektrycznych.

-Naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych.

-Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych.

Wszelkie powierzone prace wykonuje profesjonalnie i solidnie, według najnowszych norm i przepisów!!!

Wystawiam faktury.

Zapraszam do kontaktu.

Marcin Szewczyk, InselektroWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług