Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Kompleksowa obsługa w zakresie techniki grzewczej i centralnego ogrzewania
Firma Instalmont zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, kanalizacji, kotłowni, pomp ciepła, ogrzewania podłogowego oraz klimatyzacji. Poza montażem proponujemy naszym klientom doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń oraz potencjału tworzonej sieci, sprzedaż sprzętu oraz prace serwisowe i modernizacyjne. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Nasza kadra instalatorska stale podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu w toku współpracy z nami można zawsze liczyć na najwyższą jakość i gwarancję dobrze wykonanych prac. Poza odpowiednią wiedzą i doświadczeniem dysponujemy także specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem koniecznym do przeprowadzenia fachowej instalacji oraz serwisu.

Jeśli poszukujesz firmy, która w Opolu lub okolicach wykona dla Ciebie instalację w zakresie centralnego ogrzewania, kanalizacji lub montażu kotłowni różnego typu to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się które rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze zarówno pod względem kosztu instalacji, kosztu pobieranej energii oraz komfortu użytkowania. Wybierając dobrze wykwalifikowanych fachowców masz pewność, że otrzymasz pisemną gwarancję na wykonane instalacje, a ich użytkowanie będzie bezproblemowe oraz bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nasze usługi:
- Instalacje C.O.
Kompleksowy montaż instalacji centralnego ogrzewania
- Instalacje C.W.U.
Montujemy instalacje ciepłej wody użytkowej
- Ogrzewanie podłogowe
Wykonujemy profesjonalny montaż ogrzewania podłogowego
- Instalacje kanalizacyjne
Montaż, remonty i serwis instalacji kanalizacyjnych
- Montaż kotłowni
Wykonujemy montaż i modernizacje istniejących kotłowni
- Klimatyzacja
Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy układy klimatyzacji
- Wiele innych,
m.in. biały montaż

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług