Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Stefanski, Interior Home:

O mnie

Witam serdecznie,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją mebli na wymiar wraz z ich montażem. Pracujemy na nowoczesnych a przede wszystkim na nowych maszynach stolarskich co pozwala nam uzyskać jakość produktu na najwyższym poziomie.
Autorskie projekty wykonujemy w profesjonalnym programie KD MAX co pozwala przedstawić urealnioną wizualizację mebla jak i całego wnętrza.
Montaż mebli wykonuje ekipa montażowa posiadająca odpowiednie kwalifikacje w zakresie stolarstwa meblowego jak i elektryki. Pozwala to na wykonanie kompleksowego montażu przez jedną firmę. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz bezpłatnym pomiarem u klienta lub w studiu kuchennym.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Kuchnie na wymiar w stylu nowoczesnym jak i klasycznym
- Szafy wnękowe w systemie drzwi przesuwnych, łamanych oraz klasycznych
- Meble łazienkowe
- Meble sypialniane
- Zabudowy RTV, szafeczki, komody
- Garderoby
- Zabudowy nietypowe

Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych dostępnych na rynku materiałów takich marek jak BLUM, PEKA, WURTH, PLEIDERER, LAGUNA , SEVROL.
Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z nasza firmą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozdrawiam
Piotr Stefański i zespół Interior Home

Piotr Stefanski, Interior HomeWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług