Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub Koniuszenny:

O mnie

Głównym obszarem mojej działalności są usługi szkoleniowe m. in. w zakresie programów biurowych (np. MS Word, Excel, Outlook, Power Point, Access) oraz programowania (np. VBA, VB, C#). Zajmuję się także tworzeniem dedykowanych rozwiązań w takich narzędziach jak np. MS Excel lub w samodzielnych aplikacjach. Ponadto prowadzę indywidualne konsultacje, oparte na plikach oraz zagadnieniach pojawiających się na co dzień u klienta.

Dodatkowym aspektem, w którym się realizuję są strony internetowe. Upodobanym przeze mnie systemem, w którym tworzę strony jest WordPress.

Posiadam bogate doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z wieloma firmami, działającymi na terenie całego kraju, niejednokrotnie będąc największymi na rynku. Są to klienci z różnych branż np. księgowość, produkcja, sprzedaż, transport, logistyka. Zawsze dostosowuję program szkolenia do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Dzięki temu uczestnicy zajęć w pełni wykorzystują wiedzę i umiejętności zdobywane w trakcie szkoleń.

Obszar wykonywania usług