Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jestem absolwentką grafiki artystycznej i od czterech lat wykonuję na zamówienie portrety ze zdjęcia lub inne formy artystyczne. Prace wykonuję głównie ołówkiem ale mogę je wykonać też węglem, suchymi pastelami, bądź farbami (akwarele, akryle, tempery) w formatach A4, A3 i innych. Każdy rysunek utrwalam fiksatywą, dzięki czemu nie jest on podatny na rozmazywanie oraz rozcieranie się.

Zdjęcie z którego wykonywany będzie portret powinno być wysokiej rozdzielczości, wyraźne. Powinno ukazywać rysy twarzy portretowanej osoby, oczy. Im dokładniejsze, tym wierniej zostanie odwzorowany portret.

Koszt wykonania portretu jest ustalany indywidualnie z klientem i zależy od formatu pracy, liczby portretowanych osób, techniki wykonania, szczegółowości pracy, okresu realizacji zlecenia.

Osoby zainteresowane zapraszam do obejrzenie moich prac na stronie:

https://www.behance.net/iwalczak

Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (sms).

Obszar wykonywania usług