Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej (Uniwersytet Warszawski), ukończyłam również kurs nauczycielski w Cambridge (TEFL Academy). Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego, współpracowałam ze szkołami językowymi oraz przedszkolami. Ostatni rok spędziłam w Wielkiej Brytanii, gdzie również uczyłam języka angielskiego młodzież z Francji oraz Chin (Cambridge Melchior College).

Zapraszam na naukę w miłej atmosferze zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia indywidualne oraz w grupach na różnych poziomach zaawansowania (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia, Business English, przygotowanie do egzaminów). Uważam, że w nauce języka bardzo ważne jest indywidualne podejście do ucznia, dlatego zajęcia prowadzę tak aby w pełni wykorzystać potencjał każdego ucznia.

Miejsce zajęć – Komorów, 10 min pieszo od stacji WKD Komorów ( 70 zł / 60 min)
Możliwy dojazd do ucznia za dodatkową opłatą.

Obszar wykonywania usług