Skontaktuj się z Joanna Roman, IZOLIX:

O mnie

O specjaliście
Firma Izolix zajmuję się ocieplaniem oraz hydroizolacją natryskową pianą poliuretanową. Nasza firma dysponuje sprzętem którym może zrealizować nawet najbardziej wymagające aplikacje jest to urządzenie firmy GAMA model Evolution G-30H High Pressure.


W dzisiejszych czasach, mając do wyboru różne materiały izolacyjne, możemy zadawać sobie pytanie w czym piana PUR będzie lepsza od tradycyjnych metod ocieplania budynków. Okazuje się jednak, iż materiał ten wykazuje tak dużo pozytywnych cech, że ma już ogromne grono zadowolonych użytkowników a z każdym dniem przekonuje do siebie nowych inwestorów.
Podstawową różnicą między pianą a tradycyjnymi ociepleniami, jest trwałość wykonanej izolacji. Piana nie ulega biodegradacji, nie poddaje się czynnikom zewnętrznym, nie niszczy się z czasem, nie osiada. Żadna tradycyjna izolacja nie jest w stanie tak dokładnie wypełnić wszystkich, nawet najmniejszych otworów czy szczelin konstrukcji. Warto o tym pamiętać mając w projekcie dachu różnego rodzaju wykusze, lukarny czy bawole oka. Izolacja z piany daje bez spoinową, jednolitą izolację połaci dachowej pozbawioną mostków termicznych. Piana mając najniższy współczynnik przewodzenia ciepła lambda z dostępnych materiałów izolacyjnych sprawi, że zimą będzie nas chronić przed chłodem a latem uchroni przed upalnym powietrzem. Duży opór dyfuzyjny pianki eliminuje zjawisko niekorzystnej konwekcji powietrza, zatrzymuje ciepłe powietrze w domu i zapewnia szczelność przegrody.
Piana poliuretanowa nie wykazuje ponadto żadnego wpływu na mikroklimat panujący w domu. Nie pyli, oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. Warto podkreślić również, że struktura pianki poliuretanowej nie jest atrakcyjnym miejscem dla gryzoni, owadów czy kun.

Joanna Roman, IZOLIXWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług