Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jacek Ptaszyński, Nouvelle Technika&Designe:

O mnie

Nouvelle, Tworzymy z pasją- stworzymy zarówno ekskluzywny apartament, funkcjonalny dom dla całej rodziny, jak i prestiżowe biuro czy ekskluzywną restaurację. Nasze projekty są zawsze tworzone indywidualnie dla każdego Inwestora, z niezwykłą precyzją i dbałoscia o szczegoły.
Przedstawiane w formie wielobarwnych wizualizacji 3D, nie pozostawiaja żadnych wątpliwości.
Oferta projektowa realizowana jest jako usługa samodzielna , lub kompleksowa z pomoca w doborze artykułów do wykończenia

W ramach projektu otrzymuja Panstwo: wizualizacje 3D, zestawienia użytych materiałów, propozycje gotowych mebli, lamp i ważniejszych dodatków oraz propozycja rozmieszczenia punktow świetlnych. Ważnym elementem projektu są propozycje konkretnych lamp, gotowych mebli, tapet, dodatków oraz tkanin. Każdy z elementów jest przedstawiony w kilku wariantach uwzględniając różnice stylistyczne oraz cenowe

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie Zastępstwo Inwestorskie - Jesteśmy odpowiedzialni za całość realizacji - Koordynujemy budowę na podstawie wcześniejszych szczegółowych ustaleń z Inwestorem, który odpowiedzialny jest jedynie za finansowanie realizacji.

Jacek Ptaszyński, Nouvelle Technika&DesigneWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług