Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych i meblowych jak również powierzchni twardych takich jak np.: posadzki kamienne, ceramiczne, patio, tarasy, podjazdy itp.

Realizacja zleceń odbywa się na terenie całego Wrocławia, a także otaczających go miejscowości. Nasza firma oferuje wykonywanie usług w wyznaczonym przez Klienta miejscu, dzięki czemu to Państwo wybierają dogodne dla siebie miejsce oraz termin, gdzie wykonana zostanie usługa czyszczenia.


Bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i dokładnością w wykonywaniu zleconych nam zadań jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.

Podejmujemy się zleceń zarówno od firm jak i osób prywatnych, zapewniając przy tym wysoką jakość naszych usług oraz indywidualną obsługę każdego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

www.naszepranie.wroclaw.pl

Facebook
www.facebook.pl/jaknowa.pranie.czyszczenie/

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług