Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Profesjonalna Firma Budowlana świadcząca usługi remontowo-budowlane wykona m.in remonty mieszkań i domów, kompleksowe wykończenia wnętrz. Rzetelnie i sumiennie wykonujemy swoją prace, profesjonalnie podchodzimy do klienta. Podejmiemy również dłuższa współpracę z innymi wykonawcami.
Uslugi jakie świadczymy:
- układanie glazury;
-wykonywanie gładzi gipsowych;
-malowanie,
-układanie paneli podłogowych,
-montaż listw przypodłogowych,
-suche zabudowy k-g;
-podwieszane sufity;
-montaż drzwi,
-montaż stolarki okiennej;
-wykonanie elewacji zewnętrznych.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Montaż i regulacja drzwi

27 stycznia 2019

Pan Jakub wymieniał drzwi w moim domu, usługa została wykonana starannie , kontakt również był świetny, polecam serdecznie

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Montaż drzwi wewnętrznych

27 stycznia 2019

Pan Jakub montował w naszym mieszkaniu kilka par drzwi i kładł listwy przypodłogowe. Od początku był z nim dobry kontakt, wszystko zrobione szybko i starannie. Pracował w mieszkaniu również w czasie naszej nieobecności, o co nie musieliśmy się obawiać, gdyż od razu było widać że jest to osoba godna zaufania. Polecamy współpracę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Montaż drzwi

10 stycznia 2019

Praca bezproblemowa komunikacja jeszcze lepsza potrzebowałem drzwi na jutro a był to wieczór jak wstawiałem post po godzinie panowie byli obejrzeć o co chodzi a następnego dnia już drzwi były wstawione .Polecam i polecać tez będę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług