Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub Jaroszewicz, Skyler IT:

O mnie

SKYLER IT to profesjonalny serwis komputerowy z Wrocławia. Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną z pasją. Na życzenie naszych Klientów świadczymy usługi informatyczne i komputerowe. Zarówno w postaci kompleksowej naprawy laptopa, jak i instalacji sterowników w komputerze czy optymalizacji systemu operacyjnego. Możesz zaufać nam w przypadku konserwacji poszczególnych podzespołów, a także przy usuwaniu problemów z oprogramowaniem. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm mających swoje siedziby we Wrocławiu oraz okolicach.

Doświadczenie, jak również odpowiednie narzędzia, pozwalają nam na wykonywanie wszelkich prac na najwyższym poziomie. Staramy się, aby wszelkie działania, które podejmujemy, były synonimem solidności i dbałości. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, kierując się zadowoleniem Klienta. Dzięki temu możemy poręczyć za złożenie kompletnego komputera czy wymianę matrycy w dedykowanym sprzęcie elektronicznym. Robimy wszystko, aby nasze pogotowie komputerowe z Wrocławia przekazywało naprawione urządzenia w jak najkrótszym czasie. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi, chcąc budować trwałe relacje oparte na współpracy.

Obszar wykonywania usług