Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z J i J Kandora:

O mnie

Witamy serdecznie!

Wykonujemy usługi remontowo-budowlane i adaptacyjne budynków, jesteśmy uczciwi, sumienni i dokładni. Wszelkie prace przeprowadzamy zgodnie z sztuka budowlaną i obowiązującymi normami tak by wykonana przez nas praca cieszyła oko i służyła niezawodnie i bezpiecznie.

Wykonujemy:
- Zabudowy kartonowo-gipsowe
- Sufity podwieszane (również wielopoziomowe)
- Szpachlowanie i kładzenie gładzi
- Malowanie
- Płytkowanie
- Łazienki
- Drobne prace hydrauliczne
- Instalacje elektryczne
- Zabudowa kominków
- Drobne remonty pieców kaflowych i kominków
- Budowa i remont kominów (obkładanie łupkiem)
- Prace dekarskie
- Prace murarskie

Wycena u klienta - Za darmo!

J i J Kandora Opinie

Remont mieszkania
30 kwietnia 2019

Zleciliśmy remont sypialni + małego pokoju, które były w bardzo kiepskim stanie. Remont był kompleksowy - od nowych podłóg, przez regipsy na ścianach, podwieszanie sufitu, poprawienie instalacji elektrycznej po malowanie i obróbkę stolarki drzwiowej. Wykonawca rzetelny, uczciwy, wykonujący prace dokładnie, a przy tym słuchający klienta i spełniający jego zachcianki :) Na duży plus również szeroki zakres usług (elementy konstrukcyjne, stawianie ścianek, malowanie, instalacje elektryczne, usługi stolarskie, kładzenie podłóg, it., itd.). Zdecydowanie polecam, kolejna robota już wstępnie umówiona.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

J i J KandoraWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług