Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jakub Kuźmiński:

O mnie

Witam,
Jako doświadczony kucharz, zapalony miłośnik smaków świata, a w szczególności tego rodzimego chętnie przygotuje catering, obiady czy smakołyki na różne uroczystości. Wszystko przygotowuje na platerach jedno razowego użytku lub naczyniach dostarczonych przez zleceniodawcę. Mogę przygotować ciepły/ zimny bufet/ finger foody/grille/ przyjęcia plenerowe garmażeria czyli można powiedzieć ze wszystko

Mogę rownież zrobić dla Państwa pokaz kuchni nowoczesnej lub przygotować wykwinty obiad w domu/ ogrodzie klienta składający sie np z 5 dań fine dining.

Jestem otwarty na Państwa potrzeby, staram sie każdorazowo podchodzić indywidualnie do każdego klienta.

Polecaną przeze mnie opcja sa rownież obiady miesięczne, ktore przygotowuje do np mrożenia, konserwowania. W takich momentach klient ma zawsze "obiad ma szybko" ktory jest smaczny prosty w przygotowaniu i nie wymaga umiejętności gotowania

Obsługuje rownież duże przyjęcia, w takich momentach zapewniam większa ilość kucharzy czy obsługę kelnerska.

Współpracuje z wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego co napewno ułatwi współpracę przy dużych wydarzeniach.

Moje ceny sa przystępne, ponieważ gotowanie to rownież moja pasja ktora zajmuje sie zawodowo.
Pozdrawiam.

Wszystkie widoczne zdjęcia w moim ogłoszeniu są mojego wykonania. Ponadto: zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (DZ.U.nr 24, poz. 83) zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie tekstu i zdjęć umieszczonych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Nie zgadzam się na kopiowanie i przywłaszczanie tekstu oraz zdjęć z mojego ogłoszenia pod czyimś imieniem czy nazwiskiem.

Obszar wykonywania usług