Jakub Nosowicz, Wejder

Szczecin, ZachodniopomorskieOnline 6 miesięcy temu
16 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

3 opinie

(od 3 klientów)

O mnie

Witam, jesteśmy Polską legalnie działającą firma w branży meblarskiej zajmującą się tym na co dzień, dzięki czemu mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Dokładamy wszelkich starań by jakość obsługi jak i wykonania stała na najwyższym poziomie przez co również nie możemy pozwolić sobie, na pozostawienie Państwa na tak zwanym "lodzie", biorąc zaliczki i znikając bez odzewu. Aby pozbawić Państwa nie potrzebnego stresu możemy również spisać umowę, która by Nas zobowiązała do sukcesywnego ukończenia montażu.

Oferujemy głównie usługi montażu mebli oraz kuchni z paczek wszystkich producentów. Złożymy według wytycznych producenta, ustawimy w zaplanowanym miejscu oraz wyregulujemy.

Podejmujemy się również większych wyzwań takich jak przerabianie mebli według Państwa wizji i upodobań. I nie ma dla nas problemu z nowymi pomysłami po drodze.

Wykonujemy kompleksowy montaż kuchni z docinaniem blatów jak i wycięciem otworów, przeróbki szafek pod okap, podłączenie sprzętu AGD oraz zlewozmywaków wraz z odpływem i baterią.

Pracujemy na elektronarzędziach renomowanych firm dzięki czemu montaże wykonujemy szybko i precyzyjnie. Gdzie szybko oznacza w odpowiednim do jakości czasie.

Dojazd na przedwstępną wycenę oraz doradztwo jest u nas bezpłatny. Zachęcamy do korzystania z tej opcji by wyjaśnić wszystkie niejasności i uniknąć problemów,które spowolniłyby bądź mogłyby wstrzymać całkowicie naszą pracę. To nic nie kosztuje a pozwala zaoszczędzić trochę czasu, nerwów i stresu.

Wystawiamy rachunek, który jest podstawą 12 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę, dzięki czemu mogą czuć Państwo bezpieczeństwo w razie jakichkolwiek usterek.

Dodatkowo chcielibyśmy zaznaczyć, że w pełni pokrywamy wszelkie koszty dotyczące uszkodzeń jakie mogłyby się przytrafić podczas montażu oraz nie zatajamy takich faktów przed klientem.

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej szczegółów oraz ustalić wstępną wycenę, a my postaramy się znaleźć dogodny dla Państwa termin wykonania usługi. Zachęcam również do kontaktu przez OLX, E-mail, bądź na Facebooku przez aplikację messenger.

Nasze realizację jak i rekomendacje mogą Państwo znaleźć na Facebooku:
https://www.facebook.com/wejdermontazmebli/

Jak i naszej stronie internetowej:
www.wejder.szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy.

Opinie o "Wejder" 3

5

3 opinie (od 3 klientów)

Opinia z Fixly

Grzegorz

Jestem zadowolony,punktualny,rzetelny fachowiec!!

Adam

Szczerze polecam za terminowość i jakość realizacji.

Opinia z Fixly

Agnieszka

Szczecin

Bardzo polecam, świetny kontakt, rzetelność, punktualność, profesjonalizm. Miałam do złożenia meble Jysk z przeróbkami własnej koncepcji - żadnego problemu. Firma pracuje szybko i sprawnie i nie ma kłopotu z dodatkowymi pomysłami po drodze:) Polecam!

Usługi świadczone przez "Wejder" 81

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika