Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zapraszam do współpracy.

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

12 lutego 2019

Super facowiec. Mieszkanie wykończone na 6+ mimo że pod wynajem. Polecam w 100 procentach.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Biały montaż

12 lutego 2019

Niestety opinia zasłużenie na 1 gwiazdkę (za prace, które wykonał bez usterek). Pan Jakub Przygucki po otrzymaniu informacji o usterkach i prośbie o ich usunięcie przestał odbierać telefon, a następnie twierdził, że uległ wypadkowi i będzie niedostępny przez 8 tygodni . .. Montując drzwi z ościeżnicami (3 szt.) nie zamontował na stałe futryn (można je wyjąć), twierdząc, że tak ma być. W granitowym blacie zamontował umywalkę tyłem do przodu (raczej świadomie, myślę że po prostu tego nie dopilnował), narażając mnie na kolejne koszty. Miał w ciągu tygodnia przekazać fakturę, czego nie zrobił (przestępstwo skarbowe). Ogólnie czuję się oszukana i przestrzegam przed tą osobą.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Pozostałe usługi hydrauliczne

24 stycznia 2019

Stanowczo odradzam kontakty z tym wykonawcą! Za sam przyjazd i wycenę życzy sobie 200 zł, zaliczane niby później na poczet wynagrodzenia. Wycena miała być maks w ciągu 2 dni, ale nie było, a Pan Przygucki przestał odbierać i odpisywać. Kiedy po 5 dniach odebrał, tłumaczył że uległ wypadkowi (które sądząc po innych komentarzach zdarzają mu się nader często). Przesłana wycena była daleka od oczekiwań, prosta, amatorska tabela bez żadnych pomiarów. Kiedy poprosiłem, żeby ją poprawił to ponownie przestał odbierać i odpisywać. Zamilkł zupełnie, zero kontaktu od wielu dni. Wziął 200 zł za nic i uciekł. Przestrzegam wszystkich

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Złota rączka

Obszar wykonywania usług