Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Od ponad 30 lat zajmuję się remontami oraz budowami zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Moja firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych od podstaw, aż po wykończenie wnętrz. Podczas pracy za granicą miałem możliwość wznoszenie całych osiedli domów jednorodzinnych.

W 2017 roku utworzyłem własną firmę budowlaną w Polsce zatrudniającą 4-6 fachowców posiadających rozległe doświadczenie w dziedzinie budownictwa.

Moja firma zajmuje się wszelkimi robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych na terenie województwa małopolskiego.

Oferujemy również inne usługi:

- Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych,

- Przygotowanie terenu pod budowę,

- Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych,

- Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych,

- Tynkowanie (posiadamy władny agregat tynkarski umożliwiający szybkie i efektywne wykonywanie tynków),

- Zakładanie stolarki budowlanej,

- Kładzenie posadzek, Tapetowanie oraz Oblicowanie ścian,

- Malowanie oraz Szklenie,

- Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych,

- Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych,

- Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane.

Fachowcy zatrudnieni w mojej firmie posiadają różnorodne kwalifikacje poczynając od obsługi koparki, znajomości najnowszych technik tynkowania oraz obróbki blachy.

Moi pracownicy w większości są pracownikami zatrudnionymi w mojej firmie od dłuższego czasu lub są sprawdzeni podczas pracy w czasie 30 lat mojego doświadczenia w branży budowlanej.

Nowi pracownicy są poddawani odpowiedniemu rygorowi i obserwacji, które wykluczają pojawianie się problemów lub niedokładności z ich strony.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług