Tanio Solidnie

Piaseczno, piaseczyński, MazowieckieOnline 4 godziny temu
11 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

14 opinii

(od 6 klientów)

O mnie

Oferuję pełen zakres prac związanych z: remontem ,wykończeniem wnętrz .Prace są prowadzone przeze mnie osobiście , bez pomocników (zazwyczaj) dlatego ja osobiście odpowiadam za jakość wykonanej pracy , dając na nią gwarancje. Zapraszam do skorzystania z moich usług

Opinie o "Usługi Remontowe" 14

5

14 opinii (od 6 klientów)

Opinia z Fixly

Mateusz

Warszawa

Wszystko super, polecam.

Opinia z Fixly

Piotr

Warszawa

Malowanie drzwi+1 usługa

Zaufałem intuicji i po krótkim spotkaniu wykończenie swojego mieszkania zleciłem panu Jarkowi. Jeśli chodzi o mnie to nie mogłem trafić lepiej. Sprawna i konkretna komunikacja, duża wiedza, fachowość, rozsądna wycena, samodzielność i realne terminy. Mógłbym oczywiście wymieniać dalej, ale w skrócie to po prostu po raz pierwszy w życiu jestem naprawdę zadowolony i bardzo mile zaskoczony współpracą przy wykańczaniu mieszkania. Byliśmy umówieni na mniejszy zakres prac, ale w końcu, w zasadzie w ciągu miesiąca, pan Jarek, od zera, przygotował mieszkanie do wstawienia mebli i kuchni:-)

Opinia z Fixly

Magda

Piaseczno, piaseczyński

O Panu Jarku można pisać w samych superlatywach. To profesjonalista, z którym bardzo łatwo się współpracuje, który dostosowuje się do naszych sugestii oraz doradza w projekcie i doborze materiałów. Jest terminowy i punktualny, a przy tym niespotykanie uczciwy. Gorąco polecam.

Usługi świadczone przez "Usługi Remontowe" 54

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika