Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to budowa domów jedno i wielorodzinnych głównie dla klientów indywidualnych. Oferujemy wszystkie etapy budowy domu , od prac fundamentowych po wykończenie "pod klucz". Wykonujemy prace remontowe w budynkach o stanie deweloperskim oraz w nieruchomościach do kapitalnego remontu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie,wywiązujemy się ze wspólnie ustalonych założeń. Nasz zespół tworzą ludzie dla których budownictwo to pasja, zatrudniamy wyłącznie sumiennych i rzetelnych specjalistów. Staramy się aby wszystkie etapy współpracy były dla naszego Klienta satysfakcjonujące i jak najmniej uciążliwe.
Głównym obszarem naszej działalności jest województwo lubuskie.
Zachęcamy aby dołączyli Państwo do grona naszych klientów.

Indywidualne bezpłatne wyceny.

Wykonujemy:
- wykopy
- ławy fundamentowe,
- ściany fundamentowe,
- ściany,
- strop,
- więźba dachowa (lub stropodach),
- pokrycie dachowe,
- maszynowe tynki,
- ocieplenie dachu,
- płyty kartonowo-gipsowe,
- ocieplenie elewacji,
- tynk zewnętrzny,
- okna,
- balkony,
-malowanie,
- glazura , terakota,
- panele,
- biały montaż.

Opinie

Budowa domu+1 usługa

Budowa garażu

16 sierpnia 2019

Na pierwszym spotkaniu trochę byłam sceptyczna, ponieważ większość załogi Pana Jarosława stanowią chłopcy z Ukrainy, jednak tempo i jakość wybudowania mojego 140m domu z garażem(SSZ w niecałe 5 miesięcy) zaskoczył newet mojego kierow. budowy. Doskonały kontakt z szefem oraz chłopakami z Ukrainy, mili i kulturalni, a przede wszystkim JAKOŚĆ wykonania. Polecam firmę i długo się nie zastanawiałam, teraz wykonują mi wykończenie :))) POLECAM!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług