Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Joanna Zamorowska:

O mnie

Jestem młodą, zdolną, z głową pełną pomysłów absolwentką studiów graficznych. W danym momencie zaczynam studia II stopnia również na kierunku grafiki. Podczas trwania mojej nauki nabywałam doświadczenia w zleceniach takich jak: projektowanie etykiet na produkty, ulotek, plakatów koncertowych, wizualizacji muzycznych. Po zakończeniu licencjatu trafiłam do firmy, dla której wykonywałam designy stron internetowych, szablonów e-mail oraz aplikacji mobilnych (layout, ikony). Zakończyłam staż, a następnie pracowałam jako asystentka (grafik) w firmie Grupie Progres. Udoskonalałam się tam w dziedzinach takich jak: projektowanie produktów reklamowych, ogłoszeń na strony internetowe oraz postów na social media. Obecnie pracuję jako Graphic Designer w firmie White Anchor Digital Agency, gdzie wykonuję projekty: tworzenie ilustracji na podstawie zdjęć, ilustracje na koszulki, ikony, posty na kanały Social Media, animacje... Moim hobby jest również ilustracja, animacja oraz fotografia, więc nie jest mi obce tworzenie w danych dziedzinach.

Link do portfolio: http://jzamorowska.portfoliobox.net/

Poprzez ograniczone miejsce, w moim portfolio znajdują się tylko wybrane prace. Po więcej proszę pisać na e-mail: joanna.zamorowska@interia.pl i podać jakie projekty Państwa interesują, a podeśle co dotąd wykonywałam.

Obszar wykonywania usług