Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Justyna Twarogowska:

O mnie

O nas
JT usługi sprzątające jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą .
Oprócz podstawowych usług sprzątania lokali prywatnych,biur,firm i powierzchni handlowych,zajmujemy się czyszczeniem i praniem wszelkich powierzchni tekstylnych- wykładzin ,dywanów, tapicerki meblowej, samochodowej, tapicerki wnętrza kempingów, jachtów , gondoli wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i wielu innych.
Usługi prana i czyszczenia wykonujemy profesjonalnym sprzętem marek Santoemma, Karcher, Nilfisk. Używany przez naszą firmę system prania i czyszczenia firmy Santoemma charakteryzuje się wysoką skutecznością czyszczenia zabrudzeń oraz usuwania plam. Zastosowane w nim podgrzewanie wody oraz detergentu w połączeniu z osprzętem takim jak przystawka do prania powierzchni dywanowo wykładzinowych, nie ma sobie równych. Czyszczona powierzchnia wyschnie nawet w niecałą godzinę. Użyte detergenty są hipoalergiczne i bezpieczne dla skóry a zarazem wysoce skuteczne także w usuwaniu roztoczy.
Dodatkowo świadczymy usługi sprzątania domów i mieszkań-sprzątanie po remontach oraz sprzątanie powierzchni przemysłowo handlowych- magazyny ,hale, pasaże galerii handlowych.
Na koncie mamy min. posprzątanie po remoncie 220 tyś m2 garaży, oraz pasażu Galerii Posnana w Poznaniu dla firmy INES. Usługa polegała usunięciu z podług zanieczyszczeń pobudowanych metodą mechaniczną. Do tego celu użyliśmy zamiatarek z fotelami operatora firmy Nulfisk i całość mimo trwających wewnątrz prac wykonaliśmy w 1,5 tygodnia.
Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy-Hotele, restauracje, Kina, Banki, korporacje taksówkarskie, szkoły, przedszkola itp. .Podejmiemy się próby czyszczenia każdej powierzchni tekstylnej.
Naszym celem jest profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania ,a co za tym idzie zadowolenie Klienta.

Pozdrawiam
Justyna Twarogowska
właściciel

Justyna TwarogowskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług