Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z JTM Jacek Wojtkowski:

O mnie

Służymy doradztwem technicznym i artystycznym przy organizacji każdego rodzaju imprezy rozrywkowej. Dobierzemy i wyspecyfikujemy sprzęt potrzebny do obsługi Waszej imprezy, zaproponujemy artystów pasujących jej klimatu, zapewnimy pełną obsługę techniczną i artystyczną wydarzenia. Nasza firma zapewnia doradztwo oraz pełną obsługę artystyczno-techniczną , a także wsparcie przy układaniu programu jak i prezentacji pomysłów przed Waszymi zwierzchnikami.

Długoletnia pozycja na rynku muzycznym sprawia, że mamy bezpośredni kontakt z artystami co owocuje niskimi cenami i wyborem najwartościowszych projektów. Profesjonalne kontrakty zawodowe oraz podejście do realizowanych zadań zapewnią Wam spokój a zarazem najwyższy poziom realizacji koncertów lub imprez kulturalnych.

Obszar wykonywania usług