Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jowita Drabko, JW Consulting Solutions:

O mnie

JW Consulting Solutions – Jowita Drabko
profesjonalna pomoc w zatrudnianiu i zarządzaniu kadrą pracowników dla każdej firmy.

Ludzie są najważniejszym kapitałem firmy. Duże przedsiębiorstwa i międzynarodowe koncerny zatrudniają rzesze specjalistów, którzy poszukują, selekcjonują, zatrudniają i rozwijają potencjał ich pracowników, budując w ten sposób wartość przedsiębiorstwa. Realia mniejszych firm są inne, choć dla nich prawdopodobnie wartość dobrego pracownika jest nawet bardziej istotna.
Wychodząc naprzeciw potrzebom mniejszych i większych przedsiębiorstw działających w okolicy Mińska Mazowieckiego stworzyłam ofertę „zewnętrznego Działu HR”, która daje możliwość skorzystania z usług profesjonalisty ds. zarządzania kapitałem ludzkim, w zakresie i czasie wygodnym dla Państwa firmy oraz przy znacznie niższym nakładzie finansowym niż gdybyście zatrudniali taką osobę na stałe.
Gwarantuję, że z moją pomocą poszukiwania pracowników, rekrutacja czy budowanie kompetencji zespołu, przestaną być firmową udręką. Szczegółowy zakres obowiązków, w jakich mogę pomóc przedstawiam poniżej – wystarczy wybrać z listy interesujące Państwa pozycje.

Zapraszam do współpracy!
Jowita Drabko

Jowita Drabko, JW Consulting SolutionsWykonywane usługi

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług