Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Kapiczyński:

O mnie

Firma KAMAR powstała w 1997 roku.Od początku działalności naszej firmy zaufało nam wiele osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji. W latach 2008 - 2013 braliśmy udział w programie „Orlik 2012”. W jego ramach wykonaliśmy ogrodzenia dla około 200 Orlików powstałych na terenie całego kraju.Możemy pochwalić się również wykonaniem ogrodzenia przy PGE Arenie w Gdańsku, obiekcie na którym rozgrywane były Mistrzostwa Europy 2012 w piłce nożnej.

Stopniowo poszerzaliśmy zakres naszych usług oraz produktów i dzisiaj możemy zaproponować Państwu najwyższej jakości ogrodzenia oraz niezbędne akcesoria do montażu. Zapewniamy również kompleksową obsługę: od doradztwa poprzez produkcję i sprzedaż, aż do montażu.


Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja. Wykorzystaj nasz profesjonalizm i doświadczenie na rynku. Dodatkowo, nasz wyszkolony zespół znajdzie najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla twojego zlecenia, nie zapominając przy tym o osobistym podejściu i stałej opiece.

Dzięki oferowaniu tak wszechstronnych usług, wyróżniamy się na rynku atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.. Nasz profesjonalny zespół jest zawsze do twojej dyspozycji. Wierzymy, że nasz nieustanny rozwój i poprawa jakości naszych usług przysłużą się w rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.


Nasze biuro znajduje się w Widawie przy ulicy Sieradzkiej 28.

Odwiedź nas i dowiedz się więcej!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami:667-002-544

Zapraszamy.


Więcej: http://www.kamar-ogrodzenia.com/

Marek KapiczyńskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług