Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jerzy Wójcik:

O mnie

Kamieniarstwo Nagrobki Blaty Kominki Schody Parapety itp.

http://www.kamieniarstwo-wojcik.pl

Zakład kamieniarski WÓJCIK o wieloletniej tradycji jest producentem wysokiej jakości wyrobów z kamieni naturalnych . Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Trojany - położonym koło Warszawy. Obszar naszego działania to m.in. Warszawa, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków i cała Polska.
Naszym atutem jest doskonale wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki temu wszystkie nasze produkty posiadają bardzo wysoką jakość.
Maszyna
Dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki kamieni, możemy zaoferować Państwu nasze wyroby w najniższej cenie oraz zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Do wykonania naszych prac używamy kamieni najwyższej jakości, importowanych z całego świata.

Realizujemy zamówienia z katalogów, posiadamy swoje atrakcyjne projekty oraz wykonujemy zlecenia zgodne z sugestiami Klienta.

Każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nietypowe projekty.

Posiadamy własny transport oraz możliwość montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą. Z przyjemnością udzielimy Państwu wyczerpujących informacji i pomożemy wybrać optymalne dla Państwa rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu 511-616-478

Jerzy WójcikWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług