Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Kamil Królikowski, 4WISE:

O mnie

4WISE - Oficjalny partner firmy Microsoft, 3S oraz Eset

Migrujemy firmy do chmury - szybko, sprawnie, bezpiecznie
(rozwiązanie Office365)

Konsulting IT - umożliwiamy stworzenie elastycznej infrastruktury IT, dynamicznie reagującej na zmieniające się potrzeby biznesowe. Staramy się promować rozwiązania "chmury" - obniżające koszty oraz zwiększające dostępność usług.

Bezpieczeństwo IT - specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu informacją o bezpieczeństwie infrastruktury IT oraz w implementacji polityk bezpieczeństwa, oferujemy audyty bezpieczeństwa i legalności oprogramowania.

Outsourcing IT - zapewniamy kompleksową obsługę utrzymania środowiska IT, a ofertę zawsze przygotowujemy po przeprowadzeniu analizy indywidualnych potrzeb Klienta.

Pomagamy w przekształcaniu działów IT w strategiczny zasób biznesowy, oferujący usługi, produkty i procesy o najwyższej jakości przy użyciu nowych technologii, których efektem jest spójny i wydajny ekosystem wspierający wypełnianie powierzonych zadań oraz podejmowanie nowych wyzwań firmy.

Obszar wykonywania usług