Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Kamil Kufel:

O mnie

Witam
Świadczę usługi wykończeniowe mieszkań na terenie Katowic, specjalizując się w wykonywaniu gładzi gipsowych oraz malowaniu pomieszczeń.
Swoje doświadczenie zdobyłem podczas kilkuletniej pracy jako wykończeniowiec apartamentów min. na terenie USA pracując dla renomowanej firmy zarządzającej nieruchomościami.
Jestem osobą prywatną, dbającą o bardzo dobry kontakt z klientem, do każdego podchodzę indywidualnie a każde zlecenie wykonuje solidnie i sprawnie.
Jeżeli zależy Państwu na UCZCIWOŚCI, DOKŁADNOŚCI i profesjonalnie wykonanej usłudze w przystępnej cenie to Serdecznie Zapraszam do kontaktu.

Zakres usług to min. pomoc w zakupie i transporcie materiałów, zabezpieczenie mieszkania, przygotowanie podłoża pod wykonanie gładzi gipsowej, niwelowanie rys, dziur i pęknięć na ścianach lub suficie, gładzenie, szlifowanie, gruntowanie podłoża, malowanie pomieszczeń…

Proszę o kontakt przez Fixly, SMS lub telefonicznie

Kamil KufelWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług