Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z kamilprzygoda.pl:

O mnie

Od najmłodszych lat sport jest moją pasją. W rodzinnym mieście próbowałem różnych dyscyplin, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, nawet zdarzyło mi się być na jednym treningu waterpolo dzięki mojemu serdecznemu koledze z tamtych lat.
Jednak prawdziwa przygoda zaczęła się kiedy trafiłem pierwszy raz na matę, do trenera swojego taty, Roberta Polita. Przez 7 lat trenowałem pod jego okiem judo, z większymi i mniejszymi przerwami oraz z większymi i mniejszymi sukcesami. Nauczyłem się wiele, ale przede wszystkim dyscypliny i pokory.

Obecnie trenuję boks oraz k1, pod okiem jednego z najlepszych trenerów jakich poznałem, fantastycznego człowieka, mistrza świata Muay Thai Daniel Prokurat, Współpracujemy razem od powstania klubu Daniela - Sparta Gym Warszawska Szkoła Walki, gdzie prowadzę także treningi personalne, jak i zajęcia grupowe http://www.sparta-gym.pl/trenerzy/.
W 2014 roku ukończyłem kurs trenera personalnego. Współpracuję także z młodzieżą w wieku przedszkolnym oraz szkolnym z zakresu rekreacji ruchowej z elementami judo oraz boksu oraz w zwalczaniu nadwagi u dzieci.

Przez sześć lat zdobywałem doświadczenie na managerskich stanowiskach w różnych firmach handlowych, co pomogło mi w rozwinięciu wielu niezbędnych cech w pracy z ludźmi jak i kierowaniu podległym zespołem, co jest niezwykle ważne w pracy trenera.
Jestem młodą, ambitną osobą, pełną pasji w tym co robię, potrafię swoją pasją oraz energią „zarażać” i angażować innych do pracy nad sobą. Jestem także szczęśliwym ojcem dwójki przystojniaków i mężem pięknej kobiety.

Chciałbym pokazać Wam jak można prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia, pomagać Wam w zrzuceniu wagi, pomóc w osiągnięciu postawionych celów, dobrać oraz ułożyć dietę, posiadam na ten temat szeroką wiedzę, którą dzielę się z innymi.

Chcecie się przekonać jak to jest być zdrowym i spełnionym, dołączcie do mnie.

Pozdrawiam
Kamil

Obszar wykonywania usług