Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Konsjerż DoUsług:

O mnie

Świadczę usługi Konsjerża.
Pomogę Ci na każdej płaszczyźnie Twoich działań. Nawet jeśli w mojej ofercie nie widnieją w tej chwili usługi, których potrzebujesz, nawiąże kontakt z ekspertami, gwarantującymi Ci profesjonalne wsparcie. Nie stosuje standardowych cenników ani sztywnych reguł umów - warunki współpracy dopasowuje indywidualnie do Twoich oczekiwań. Zapewnię Ci dostęp do najlepszych fachowców lub będę pośredniczyć w rozmowach (jeśli wolisz zachować anonimowość).

Stanowię pewne i wszechstronne wsparcie dla firm, freelancer’ów i instytucji. Świadczę profesjonalne usługi także dla osób prywatnych. Dzięki mnie moi Klienci zyskują niepowtarzalną szansę powierzenia zewnętrznym doradcom wszelkich kwestii, którymi nie mogą zająć się osobiście ze względu na brak czasu lub odpowiedniego doświadczenia.

Jedyna informacja, jakiej od Ciebie potrzebuje, to konkretne przedstawienie problemu, który chcesz rozwiązać.

Już teraz napisz lub zadzwoń do mnie.

Konsjerż DoUsługWykonywane usługi

Budowa domu

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług