Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Katarzyna Mrowiec, Trufey Furniture:

O mnie

Tworzenie mebli to połączenie sztuki, rzemiosła i pasji. W nasze produkty wkładamy całe nasze doświadczenie, zaangażowanie i emocje. Wierzymy w to, że piękne rzeczy zasługują na piękną oprawę, dlatego nasze meble charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i ciekawym designem.

Tworzymy meble na wymiar. Klient i jego oczekiwania wyznaczają kierunek naszego rozwoju. Produkujemy meble do butików, salonów, przestrzeni handlowych i biznesowych, biur oraz gabinetów, a także dla klienta indywidualnego. Realizujemy projekt do samego końca – z transportem i montażem u Klienta włącznie.

Trufey Furniture Team to grupa doświadczonych, niezwykle zmotywowanych i otwartych na nowe doświadczenia ludzi. Do działania inspirują nas oczekiwania i marzenia naszych klientów o pięknych wnętrzach. Naszym celem i założeniem jest tworzenie mebli, które będą nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Oferujemy Państwu innowacyjne rozwiązania oraz najwyższą jakość otrzymanych produktów i ich wykonania. Nasza hala produkcyjna wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt stolarski pozwalający na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Katarzyna Mrowiec, Trufey FurnitureWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług