Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Midnight Interiors, Katarzyna Walczak-Zielińska:

O mnie

Midnight Interiors to studio projektowania wnętrz. Powstało z pasji do pięknych wnętrz oraz chęci tworzenia przestrzeni ponadczasowych, eleganckich, które zostaną w nas na długo i do których będziemy chcieli wracać. Jest to miejsce, w którym spotykają się różne wizje, w którym nowoczesność przeplata się z historią, kolory współgrają z otoczeniem, żaden mebel nie jest przypadkowy, a wszystkie elementy wnętrza, skupione wokół wyrazistej koncepcji, tworzą spójną, harmonijną całość.
Oferta studia obejmuje:
- częściowe oraz pełne projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych – domy, mieszkania, apartamenty pokazowe, biura, lokale usługowe, restauracje itp.
- kompleksową obsługę inwestycji pod klucz – począwszy od inwentaryzacji, przez całościowy projekt i doradztwo na etapie wykonawczym oraz nadzór autorski.
- home staging – przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.
- konsultacje projektowe, doradztwo (również na odległość).
W zależności od specyfiki wnętrza, Państwa potrzeb oraz budżetu oferujemy kilka wariantów projektowych.

Midnight Interiors, Katarzyna Walczak-ZielińskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług