Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, podłączaniu oraz zabudowie kominków, a także w sprzedaży oraz podłączaniu piecyków wolnostojących.

Specjalizujemy się w budowie kominków różnego rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy możemy wykonać w pełni bezpieczny kominek w dowolnej formie. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki zakres usług. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje:

- sprzedaż wkładów kominkowych powietrznych oraz z płaszczem wodnym
- sprzedaż pieców wolnostojących
- usługi w zakresie budowy kominka od podstaw
- montaż wsadu do komina i nasady kominowej
- montaż komina (dwupłaszczowego)
- podłączenie urządzenia grzewczego bez obudowy (również piece wolnostojące)
- doprowadzenie powietrza z zewnątrz do spalania
- systemy DGP tj. rozprowadzenie gorącego powietrza z kominka po całym domu z obiegiem wymuszonym (wentylator) jak i grawitacyjnym

Dzięki kominkowi każde pomieszczenie nabierze zupełnie innego charakteru. Jesteśmy rzetelni i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Wykonane przez nas prace cechują się solidnym wykonaniem oraz wyjątkową estetyką. Realizujemy projekty klientów lub własne pomysły.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółowej oferty naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy również na naszą stronę internetową
www.kominki-lodz.com.pl

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług