Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Warszawski Elektryk” to połączenie doświadczenia w branży, innowacyjności oraz rzetelności. Firma elektryczna prowadzona przez inżyniera Elektrotechniki oferuje usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy szybkie i bezproblemowe rozwiązanie każdego problemu. U nas będziesz mógł zamówić okresowe przeglądy techniczne oraz upewnić się, że każda instalacja elektryczna działa bez zarzutu jak również wykonać nowe instalacje wg projektu itp.


Wykonujemy:

NOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA I PRZYŁĄCZE

WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

DROBNE USŁUGI ELEKTRYCZNE, SERWIS 24, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE

POMIARY ELEKTRYCZNE, PRZEGLĄDY I KONSERWACJA

PODŁĄCZENIE PŁYTY INDUKCYJNEJ, CERAMICZNEJ, INNE AGD

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH?
W przeciwieństwie do innych firm elektrycznych, gwarantujemy dostępność fachowców 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, dzięki odpowiednim certyfikatom (mowa tutaj o Uprawnieniach E + D), masz pewność, że oferowane przez nas usługi elektryczne są najwyższej jakości. Nie możemy zapomnieć o pomiarach i przeglądach technicznych, które wykonywane są przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, do każdego zlecenia podchodzimy uważnie i profesjonalnie. Fachowcy reprezentujący firmę „Warszawski Elektryk” cechują się zaangażowaniem oraz kulturą osobistą. Maniery oraz odpowiednie nastawienie do klienta to równie ważna rzecz, o której nie zapominamy. Nasza oferta to również gwarancja wykonania usługi na czas!
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?
Jesteśmy firmą elektryczną, która oferuje swoje usługi w Warszawie i okolicach. Oznacza to, że nawet jeśli mieszkasz poza terenem Warszawy, warto się z nami skontaktować i dowiedzieć się o naszej ofercie bardziej szczegółowo. Kontaktować się z nami można przez formularz kontaktowy widoczny na stronie, przez e-mail lub za pomocą kontaktu telefonicznego.

www.warszawskielektryk.pl

Opinie

Instalacja elektryczna

28 maja 2019

Jak najbardziej polecam. Prawdziwi fachowcy. Robota zrobiona terminowo w rozsądnej cenie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacja elektryczna

23 maja 2019

Polecam wykonawcę ze względu na zaangażowanie, terminowość i przystępną cenę wykonania.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacja elektryczna

18 maja 2019

Usługa wykonana sprawnie i rzetelnie. POLECAM!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług