Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma "KLAUDEX" oferuje całoroczną i kompleksową pielęgnację ogrodów. W ofercie znajduje się:zakładanie ogrodów od podstaw, koszenie i regeneracja trawników, wertykulacja, strzyżenie żywopłotów, tworzenie nowych rabat bylinowych i kwiatowych,nasadzenia drzew i krzewów, wykaszanie zarośli i zakrzaczeń oraz wiele innych prac.
Oferujemy również usługi glebogryzarką oraz piłą łańcuchową.


Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem obiektów biurowych, instytucji bankowych i finansowych (np. centrale banków), kompleksy sportowe i rekreacyjne, hoteli, obiektów państwowych i samorządowych (np. urzędy) oraz obiektów użyteczności publicznej (np. kina, muzeum, teatr, galerie handlowe, dworce kolejowe).

Prace wykonujemy na terenie powiatu puckiego, wejherowskiego,gdyńskiego,gdańskiego oraz w jego okolicach. Wykonujemy zlecenia jednorazowe oraz abonamentowe.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY ORAZ OSOBY PRYWATNE.
Telefon kontaktowy 731-089-179

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług