Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Skowroński:

O mnie

Szanowni Państwo,

Firma KMS specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych przeprowadzek na terenie Łodzi i całego kraju. Aby móc w pełni odpowiadać na Państwa oczekiwania od kilku lat stale poszerzamy zakres usług i udoskonalamy zaplecze techniczne.
Duże doświadczenie i zgrana ekipa pracowników pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. W ich zakresie mieszczą się m.in. :

- darmowa wycena,
- dostawa kartonów i materiałów pakowych
- pakowanie, noszenie, ustawianie mebli,
- transport i magazynowanie,
- profesjonalny transport pianin.

W zależności od rozmiarów przeprowadzki nasi pracownicy służą Państwu pomocą w zespołach od 2 do 6 osób. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia Państwa mienia, do przenoszenia dużych i ciężkich przedmiotów używamy profesjonalnych szelek oraz wózków transportowych. Na wyposażeniu naszych samochodów znajdują się również akcesoria niezbędne do zabezpieczania ładunków tj: gąbki, koce, folia stretch i pasy transportowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa nowe Fiaty Ducato Maxi: duży kontener z windą załadowczą lub mniejszy furgon. Na Państwa życzenie oba pojazdy mogą być wykorzystane w tej samej przeprowadzce np. do oddzielnego transportu delikatnych rzeczy.

Wymiary kontenera:

4,20 m długość,
2,30 m wysokość,
2,20 m szerokość,
21 m3 pojemność.

Winda załadowcza podnosi ładunki o wadze do 750 kg.

Wymiary furgonu:

4,00 m długość,
1,90 m wysokość,
1,87 m szerokość,
1,40 m szerokość (między nadkolami),
15 m3 pojemność.

Transport pianin:

Ze względu na swoją specyfikę transport pianin jest odrębną specjalizacją naszej firmy. Aby bezpiecznie przetransportować Państwa instrument wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne.

Każdy instrument przed transportem dokładnie zabezpieczamy.
Powierzchnie płaskie wewnątrz budynków pokonujemy używając profesjonalnego wózka do pianin, który nie rysuje delikatnych podłóg.
Do noszenia pianin po schodach używamy specjalnych szelek minimalizując ryzyko uszkodzenia instrumentu.
Transport odbywa się przy wykorzystaniu samochodu dostawczego z windą załadowczą.

Pianina różnią się zarówno wagą jak i budową, dlatego zazwyczaj przed przyjęciem zlecenia przejeżdżamy na bezpłatną wycenę.

Transport pianina (w szczególności noszenie po schodach) wymaga doświadczenia i dużej sprawności fizycznej, dlatego odradzamy w tym przypadku działań na własną rękę. Grozi to zniszczeniem instrumentu lub utratą zdrowia.

Służymy Państwu pomocą we wszystkich sprawach związanych z przeprowadzkami i transportem pianin. W celu uzyskania pełniejszych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy również na nasza stronę: www.kmsprzeprowadzki.pl
lub facebooka
KMS Przeprowadzki Transport

Obszar wykonywania usług