Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy Państwu pranie tapicerki meblowej i samochodowej, czyszczenie dywanów, drobne remonty i wykończenia wnętrz: montaż paneli, malowanie, tapetowanie, nakładanie tynków strukturalnych i płytek imitujących stare cegły i kamienie itp.Wykonujemy też usługi typu: mycie pomników oraz prace porządkowe w domu i ogrodzie. Oferujemy także różnego rodzaju naprawy typu "złota rączka" :) Potrzebujesz pomocy w innej sprawie- zadzwoń!
Usuwanie przykrych zapachów- OZONOWANIE!

Polecamy także opiekę nad grobami dla tych którzy z różnych powodów nie mają czasu lub możliwości zadbania o miejsce spoczynku bliskiej osoby. Oferujemy mycie, polerowanie, usunięcie starych zniczy i wiązanek oraz pielenie i wysprzątanie miejsca obok pomnika. Możemy też zostawić wiązankę i zapalić znicz. Istnieje możliwość przesłania zdjęcia po wykonaniu usługi. Zapraszamy. Polecamy także inne usługi.

Opinie

Projekt i montaż ogrodzenia

25 września 2018

Bardzo sprawnie, szybko i solidnie, polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług