Skontaktuj się z Jakub Koniuk, Kogel-Möbel:

O mnie

Renowacja stolarska i tapicerska mebli, ze szczególnym uwzględnieniem mebli zabytkowych i vintage, klasyki designu i mebli mid-century modern. Renowacje lamp i przedmiotów użytkowych.
Podczas prac wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, całość wykończeń uzgadniana jest ze zleceniodawcą, ceny zawierają transport.
Szybkie terminy realizacji, profesjonalne doradztwo i obsługa zleceń.

Jakub Koniuk, Kogel-Möbel – 2 opinie (od 2 klientów)

Renowacja mebli
21 grudnia 2018

na początku wykonawca wydawał się dobrym trafieniem. Pisał jak wyglądają prace renowacyjne, wysyłał zdjęcia.... Od dobrych paru miesięcy mam problem aby skontaktować się z Panem Jakubem lub jego wspólnikiem. Za każdym razem jak się już udało myłam przekonywana że meble już są kończone , a nawet został mi wysłany numer listu przewozowego (okazało się nieprawdziwego) Mebli do tej pory nie odzyskałam, brak jakiejkolwiek reakcji na moje wiadomości. Proszę uważać

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Tapicerowanie mebli
10 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Kogel-Mobel odnowił dla mnie trzy fotele AGA Chierowskiego, wyszły przepięknie. Kontakt i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Dodatkowo duża wiedza. Polecam wszystkim szukającym dobrego tapicera!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Jakub Koniuk, Kogel-MöbelWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług