Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma remontowa Komibud.pl zajmuje sie szerokim zakresem usług remontowo-wykończeniowych.
W szczególności specjalizujemy się w pracach glazurniczych i zabudowach kominkowych.
Dzięki doświadczeniu , fachowej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów i technologii, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalnie każde zlecenie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie prowadząc do spełnienia wymagań i oczekiwań dobranych do indywidualnego klienta.
Do wykonywanych prac używamy sprawdzonych materiałów. Stawiamy na jakość, dokładność i terminowość wykonywanych przez nas prac. Jesteśmy solidną i profesjonalną firmą, która zajmie się Państwa remontem..Prowadzimy kompleksowe wykończenie od stanu deweloperskiego pod klucz, remonty mieszkań i domów, renowacje wnętrz.
Na wszelkie wykonane przez nas prace udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeśli szukasz fachowca,zadzwoń. Przyjedziemy i wykonamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę, a także udzielimy cennych wskazówek

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług