Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Maciej Licbarski, KOMPikor:

O mnie

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz usług serwisowo-informatycznych. Zajmujemy się sprzedażą, naprawą i modernizacją sprzętu komputerowego, sprzedażą oprogramowania i gier, wynajmem sprzętu komputerowego i konsol do gier, sprzedażą osprzętu sieciowego oraz projektowaniem i montażem sieci.

Dodatkowo posiadamy dostęp do bogatej oferty matryc LCD z bezpośredniego importu, do około 95% typów matryc LCD stosowanych w laptopach. Sprowadzane przez nas matryce są nowe, objęte gwarancją.

Oferujemy atrakcyjne ceny na sprzedawany przez nas towar, oraz na wykonywane przez nas usługi.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, zarówno firm i instytucji, jak i klientów indywidualnych. Staramy się, aby wszystkie usługi serwisowo-informatyczne świadczone przez naszą firmę były zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalizm, elastyczność i szybkie rozwiązywanie problemów. Większość usług realizujemy w ciągu 48 godzin.

Posiadamy doświadczone zaplecze techniczne w branży IT, budowane prze 15 lat współpracy z firmami i instytucjami Państwowymi oraz mocne zaplecze technologiczne i serwisowe. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, żeby móc sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i oferować innowacyjne rozwiązania oparte na nowoczesnej technologii.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i stale pozyskujemy nowych po to, aby zapewnić Państwu dostęp do technologii i towarów po możliwie najkorzystniejszych cenach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Jesteśmy płatnikiem VAT oraz VAT UE.
Nasza firma mieści się w Mławie przy ulicy Mariackiej 22/44.

Na towary i usługi wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do współpracy

Obszar wykonywania usług