Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Wróblewski, WBL COMPLEX:

O mnie

WBL COMPLEX

Nasza firma wykonuje usługi budowlane nawet te najmniejsze jak widac na powyższych zdjeciach.Wykonany przez nas remont czy wykończenie mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego. Spotkanie z klientem odbywa się w mieszkaniu, w którym mają być wykonane nasze usługi.

W naszej firmie jest mozliwosc zarezerwowania terminu zlecenia po wczesniejszym spotkaniu i uiszczenia zaliczki wraz z umowa w ktorej wyznaczymy termin.

Bowiem zapłata za nasze usługi następuje etapowo, stosownie do postępu wykonanych prac, co z pewnością będzie dla Państwa korzystnym rozwiązaniem.

Nasz przyjazd do Państwa, sporządzenie wyceny robót oraz ewentualne doradztwo są bezpłatne i niezobowiązujące.

Jeśli wybierzecie ofertę naszej firmy, mają Państwo pewność, że wykonamy remont lub wykończenie mieszkania o jakim marzyliście.

Pozdrawiam
Wróblewski Piotr.

Kontakt telefoniczny oraz przez portal olx/ fixly a niebawem rowniez na stronie www oraz w biurze na terenie miasta Gniezna na ul Aleja Reymonta 26 przy hurtowni stali Silva

Piotr Wróblewski, WBL COMPLEX Opinie

Remont mieszkania
29 października 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
17 października 2019

Profesjonalnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
22 września 2019

Opinia pozytywna, polecam wykonawcę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr Wróblewski, WBL COMPLEXWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług