Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Filip Felski, K'one Group:

O mnie

Witam wszystkich,

Moja firma zajmuje się frezowaniem zarówno drewna, tworzywa sztuczne jak i metali kolorowych, a jeśli zajdzie taka potrzeba wykonam też drobne elementy w stali. Pracuję na stabilnej i dokładnej frezarce, sterowanej numerycznie poprzez sterownik PLC. Frezarka jest wyposażona w dwa wrzeciona, jedno wysokoobrotowe do cięcia miękkich materiałów oraz drugie wolnoobrotowe do frezowania stali.
Urządzenie jest wyposażone w stół podciśnieniowy (o polu roboczym 1500x1500), co znacznie ułatwia np. grawerowanie. Osie napędzane są serwomotorami, co eliminuje ewentualny problem z gubieniem kroków, jak to ma miejsce przy mniejszych frezarkach.

Na frezarkach CNC pracuję 5 lat, oprócz umiejętności ich obsługi umiem je programować (G-codem) . Dobrze znane mi są programy takie jak ArdCAM, SolidWorks w raz z nakładką CAMWorks, i oczywiście AutoCAD. Jeśli nie mają państwo gotowego projektu, mogę go zrobić, wystarczy mi zdjęcie.

Obszar wykonywania usług