Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Lektor Języka:

O mnie

MÓWIENIE to Twoja słaba strona? Zgłoś się do spec. nauczanie a szybko zobaczysz rezultaty nauki. MATURA, BUSINESS ENGLISH, ACCOUNTING,IT,BANKING, Jednego możesz być pewny/a! Na moich lekcjach będziesz dużo MÓWIĆ a tego zapewne teraz szukasz.

Zapraszam na efektywne lekcje angielskiego z nauczycielem, specjalistą od pokonywania bariery językowej oraz poprawnej wymowy/konwersacji Skupiam się na w większości na rozmowie, ale i innych aspektach językowych niezbędnych do poprawnego posługiwania się językiem angielskim w pracy,wakacjach i rozmowach kwalifikacyjnych lub w kazdej sytuacji zyciowej.Zobaczysz już efekty po kilku lekcjach.

Prowadzę lekcje:

-General English
-konwersacje
-lekcje dla osób przebywających za granicą
-przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
-lekcje dla pracowników firm/korporacji
-przygotowanie do FCE, CAE, CPE i innych
-przygotowanie do matury i wszelkich testów
-nadrabianie zaległości w szkole
-egzaminy na studiach
- indywidualne dostosowanie materiałów do potrzeb każdego ucznia
- miłą i bezstresową atmosferę
- odpowiednie przygotowanie do egzaminów
- odpowiednie przygotowanie do matury
- przełamanie bariery językowej

Korzystam z wielu materiałów, które ode mnie dostajesz. Doświadczenie zdobyłem ucząc w szkołach językowych w Anglii i USA ( kursy dla obcokrajowców) oraz ucząc dziesiątki osób prywatnie. Uczę żywego języka.
Jestem cierpliwą osobą, która pomoże Ci opanować język bezboleśnie i w najbardziej przejrzystej z możliwych form.
Uczę z pasją i zaangażowaniem, zawsze w przyjaznej atmosferze, ale i wymagam od uczniów regularnej nauki. Zawsze służę pomocą czy konsultacją językową. Chcę abyś ucząc się ze mną wynosił/a tak dużo jak to tylko możliwe i wiem, że jeśli będziesz uczyć się ze mną odniesiesz sukces.
Chcę przekazać Ci pasję do nauki angielskiego jaką w sobie posiadam. Nauczanie nie jest tylko moją pracą lecz także pasją.

Materiały w cenie ( wydruki, pliki pdf, filmy, pliki mp3)

Obszar wykonywania usług