Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Konrad Gawor:

O mnie

Vindico to zespół młodych, dynamicznych ludzi, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu nasi klienci mogą przeznaczyć swój czas tylko na sprawy, na których znają się najlepiej.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Firma VINDICO zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz rozwiązywaniem problemów z wierzytelnościami.

Vindico to również profilaktyka wspierająca procesy decyzyjne przedsiębiorstw. Pozyskana przez nas informacja gospodarcza z zakresu ustalania majątku, jak i zadłużenia firm umożliwia naszym klientom zabezpieczenie się przed ewentualną współpracą z nieuczciwym kontrahentem.

Nie zwlekaj. Skontaktuj się już dziś.

Konrad GaworWykonywane usługi

Usługi prawne i administracyjne

Budowa domu

Obszar wykonywania usług