Konrad Tuszewski

Brzeźnica, wadowicki, MałopolskieOnline 4 dni temu
19 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.3

19 opinii

(od 14 klientów)

O mnie

Witam,
Oferuje usługi związane z instalacjami C.O. Wod-Kan, gaz i instalacje elektryczne wraz z przyłączami. Wymiana pieców węglowych na gazowe. Posiadam wszelkie uprawnienia oraz duże doświadczenie

Opinie o "Konrad Tuszewski" 19

4.3

19 opinii (od 14 klientów)

Opinia z Fixly

Monika

Kraków

Pan na umówione spotkanie nie przyjechał. Nawet nie odwołał spotkania.

Opinia z Fixly

Rafał

Kraków

Prawie dobrze. Jestem osobą wymagajacą ale uczciwa dla tego zlecenie zostało odebrane z kredytem zaufania, mimo że nie zostały zrealizowane wszystkie punkty umowy (polecam spisywać umowę pisemną na przyszłość gdyż niestety ustne umowy i specyfikacja na portalu to za mało), poza tymi drobnymi problemami jest ok, woda podłączona, choć na trójniku ciut mało rury zostawione, powinno wytrzymać ale to czas pokaże. Kanalizacja zrobiona na 5 tke, ładnie zasypane, choć niewiele brakło żeby ucierpiała rura gazowa :(. Za to dbalosc o porzadek na 6, terminowość rewelacja i o dziwo szybki termin.

Opinia z Fixly

Michał

Brzeźnica, wadowicki

Pozostałe usługi hydrauliczne+2 usługi

Wszystko terminowo, robota zrobiona elegancko z niezwykłą dokładnością, Pan Konrad uratował moje przysłowiowe 4 litery bo potrzebowalem przeróbki na poniedziałek, a dowiedziałem się o tym w czwartek. Mimo wszystko powiedział że pomoże i przyjedzie w sobote. Wycena adekwatna do wykonanych czynności a co najważniejsze cena końcowa pokrywała się z wyceną. Numer telefonu zapisany na przyszłość. Polecam z czystym sercem.

Usługi świadczone przez "Konrad Tuszewski" 45

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika