Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Amadeusz Ołdakowski:

O mnie

Dzień dobry,

Jestem elektrykiem z dużym doświadczeniem, posiadam uprawnienia SEP E D. W zakresie tych uprawnień i ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży mogę zaproponować usługi na najwyższym poziomie, obejmujące swym zakresem:

- Instalacje elektryczne w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych
- Systemy alarmowe
- Systemy domofonowe
- Montaż zabezpieczeń
- Podłączanie kuchenek i płyt indukcyjnych
- Biały montaż
- Prace kontrolno-pomiarowe
- Odnajdywanie i naprawa zwarć elektrycznych


W przeciwieństwie do dużych firm proponujących usługi z zakresu elektryki, które mając dużą liczbę klientów nie są w stanie poświęcić Państwu wystarczającej ilości czasu, mogę zaoferować indywidualne podejście do każdego klienta, staranne i sumienne wykonanie pracy oraz zaangażowanie w najmniejsze szczegóły, ponieważ dobrze wykonana praca jest moją najlepszą reklamą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani moją ofertą to zapraszam do współpracy.

Amadeusz Ołdakowski Opinie

Instalacje elektryczne
4 maja 2019

NIE POLECAM!
Miałem dostać ofertę na realizację odgromówki w ciągu kilku dni od kontaktu. Po 8 dniach przypomniałem się, bo 0 kontaktu - Pan Amadeusz przeprosił, że nic nie przesłał, zwalił na natłok pracy. Oferty nie przesłał. Ponownie w sprawie oferty przypomniałem się wczoraj - wiadomośćzostała odczytana ale Pan Amadeusz nic nie odpisał.
NIE POLECAM!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacje elektryczne
7 stycznia 2019

Najlepsza, najszybsza i efektywna ekipa elektryczna w Gdyni. Błyskawiczna reakcja, fachowa i bardzo miła usługa. Panowie mają talent elektryczny w rękach.
Gdyby mi jeszcze kiedyś cokolwiek elektrycznego się zepsuło to już nikogo innego nie będę szukać. Szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Amadeusz OłdakowskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług