Oceń wykonawcę

O mnie

Dzień dobry, zajmuje się remontami i wykończeniami stanów deweloperskich .

Wykonywane usługi

Usługi specjalistyczne

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Remont mieszkania

14 stycznia 2019

5.0

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi p. Adama wszystkim zainteresowanym. Zlecenie polegało na adaptacji łazienki dla osoby niepełnosprawnej: usunięciu starej żeliwnej wanny, adaptacji instalacji wod-kan. i elektrycznej, instalacji kabiny prysznicowej i brodzika, instalacji umywalki, wymiany oświetlenia i ceramiki ściennej i podłogowej, a wszystko w możliwie jak najkrótszym terminie i w sposób umożliwiający z korzystanie z mieszkania. Wszystkie prace zostały wykonane w założonych ramach czasowych i zakładanym budżecie pomimo napotkania na dodatkowe problemy związane ze stanem starych instalacji. Z przyjemnością chciałbym podkreślić, że p. Adam preferuje i doradza stosowanie nowoczesnych rozwiązań materiałowych i technologicznych, które wpływają pozytywnie na jakość, trwałość i walory estetyczne wykonanych prac. Jestem przekonany, że w przyszłości p. Adam będzie pierwszą osobą do której się zwrócę o pomoc jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

3 grudnia 2018

Śmiało mogę polecić pana Adama. Młody chłopak który ogarnia temat. Wykończył mi całe nowe mieszkanie. Potrafi też doradzić. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont kuchni

12 listopada 2018

Bardzo sympatyczny młody człowiek, który widać, że lubi swoją pracę, co przekłada się na jakość jej wykonania.
Pan Adam miał za zadanie osadzić parapet, położyć płytki na podłodze, wygładzić ściany oraz sufit, uprzednio zdejmując z nich bardzo grubą warstwę starych farb (stare budownictwo). Sugerował dobre rozwiązania, np. zadbał o odpowiednie nachylenie parapetu, zastosował siatkę na istniejących spękaniach na suficie. Wszystko to wykonał solidnie, dokładnie i czysto.
Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług